Bizi Tanıyın

2022 Yılından itibaren resmi olarak faaliyetlerini sürdüren ENPROMAK, geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübe ile 2004 yılından itibaren bu sektörde yer almaktadır.

Genç ve dinamik kadromuzla taleplerinizi karşılamaya hazırız!

Enpromak makine, ekipman tank, eşanjör, borulama, çelik konstrüksiyon gibi üretim, imalat taleplerini karşılamak üzere kurulmuştur.

Firmamız aşağıda belirtilen konularda karbon çelik, paslanmaz çelik, alaşımlı çelik ve titanyum üretimlerle hizmet vermektedir:

Isı Değiştirici / Eşanjör Tasarımı, Dizaynı İmalatı ve Montajı

Basınçlı, Karıştırıcılı, Isıtıcılı Tank ve Teknolojik Ekipman Tasarımı, Dizaynı İmalatı ve Montajı

Proses Borulama ve Mekanik Montaj

Çelik Konstrüksiyon ve Tasarımı ve  Dizaynı

Vizyonumuz

Anahtar teslimi tesis, depolama tankları, basınçlı kaplar, teknolojik tesisat, ısı değiştiriciler, genel makina, çelik konstrüksiyon ve ekipmanların tedarik, mühendislik, dizayn, imalat, montaj ve devreye alma süreçlerinde faaliyet göstermekteyiz. ENPROMAK olarak temel ilkemiz müşteri odaklı kalite, optimum değer, fiyat ve teslim zamanı faktörlerini dikkate alan ürünler ve hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetimizdeki başarıyı Toplam Kalite Yönetimi, Enerji ekonomisi ve güncel teknolojileri uygulayarak elde etmekteyiz.

Amacımız, değerlerimizden ödün vermemek kaydıyla en kısa sürede Türkiye’deki taahhüt sektörünün önde gelen firmalarından biri olmaktır.

Aşağıda sıralanan firmamıza özgün koşullar belirlenen hedefe ulaşabileceğimizin güvencesidir.

Firmamız;

İnsan faktörünün en önemli unsur olduğu bilincindedir.

Gelişime açık, kurumsal, güvenilir, bağımsız ve kârlı bir şirkettir.

Çalışanları ile liderlik sorumluğunu paylaşmaktadır.

Yüksek kaliteli ve teknik eğitimli işgücünün birlikte çalışması sonucunda, kendi sektöründeki tercih edilen şirketlerden biridir.

Teknolojiyi ve her türlü bilgiyi doğru kullanıldığından müşterilerine rakiplerine daha uygun çözümler sunabilme yeteneğini kanıtlamaktadır.

Sosyal değerlere ve çevreye saygı duymaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimize en iyi kaliteyi en uygun fiyata, en kısa zamanda sunmak, sorunlara optimum çözümler üretmek, üstün iş ahlakı ve dürüstlük ilkesi ile hareket etmek, ulusal ve uluslar arası standartlara uygun, çevreye duyarlı, enerji verimliliği yüksek çözümler sunarak güvenilir ve maksimum müşteri memnuniyetine odaklanmış bir çözüm ortağı olmak ana hedefimizdir.

Firmamız sahip olduğu ilkeli, takım çalışmasına inanan, konusunda uzman, teknolojiyi yakından takip eden, müşterilerinin sorunlarına alternatif çözümler önerebilen, kurulduğu günden bu yana en yüksek kaliteyi sunma gayretinde olan nitelikli kadrosuyla SIFIR KAZA hedefiyle müşterilerinin güvenini kazanarak hızla büyümektedir.